Güney Kore’nin dünyaca tanınan teknoloji markalarından biri olan Samsung geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü telefon modellerinden bir hayli umutlu. Şirket Galaxy A ve J serisinin yüzünü güldüreceğinden emin.

1. Samsung Galaxy A Ve Galaxy J Serisinden Emin!

Samsung Galaxy A Ve Galaxy J Serisinden Emin!

Güney Kore’nin dünyaca tanınan teknoloji markalarından biri olan Samsung geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü telefon modellerinden bir hayli umutlu. Şirket Galaxy A ve J serisinin yüzünü güldüreceğinden emin. Peki, Samsung’un hedef olarak belirlediği satış rakamları nasıl? Detaylar haberimizde.

Teknoloji şirketi Samsung bir yandan yeni telefon modelleri üzerinde çalışıyor bir yandan da piyasaya yer alan modellerinin durumunu dikkatle takip ediyor. 2017 içerisinde hem Galaxy A hem de Galaxy J serisinden umutlu olan şirketin belirlenen satış rakamlarına ulaşıp ulaşmayacağı merak ediliyor.

Samsung’un önümüzdeki süreçteki planlarına baktığımızda 18 Nisanda yeni amiral gemisini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığını görüyoruz. Galaxy S8 için son hazırlıklarını yapan şirketin tedarikçilerine 60 milyon parça siparişi verdiği belirtiliyor.

Yaşanan Note 7 sorunlarının ardından yeni projeleri gündemine alan Samsung’un Galaxy S8 ile iddialı bir geri dönüş gerçekleştireceği tahmin ediliyor. Tabi bu durum şirketin halihazırda bulunan cihazlarını unuttuğu anlamına gelmiyor zira orta seviye akıllı telefon segmentinde gerçekleşen gelişmeler yakından takip ediliyor.

Güney Kore merkezli kaynaklarda gelen raporlarda Samsung’un hem Galaxy A hem de Galaxy J serisine dair yüksek satış rakamları hedeflediği yer alıyor.

Özellikle Galaxy J serisi Hindistan ve Güney Amerika pazarlarında Samsung’u mutlu ediyor. Bu istikrarın devam etmesini hedefleyen Samsung, 2017 yılı içerisinde Galaxy A serisinin de 20 milyon satış rakamına ulaşacağını tahmin ediyor. Bir diğer seri olan Galaxy J içinse hedef yaklaşık 100 milyon adet.

Samsung Güney Kore’de ve dünyanın birçok noktasında kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Son projesi Galaxy S8 olan şirketin iyi bir geri dönüş yapması beklenirken 60 milyonluk hedefi dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Galaxy A ve J serilerinin de tahmin edilen satış rakamlarına ulaşacağı düşünülüyor.

Son olarak belirtmemiz gereken bir nokta mevcut. Tüm bunlar yalnızca şirketin tahmin ettiği ve hedeflediği rakamlardan oluşuyor. Yani şu an için elde kesin bilgiler bulunmuyor çünkü 2017 model Galaxy A serisi henüz kullanıcılarla buluşmuş değil. Dolayısıyla ne gibi geri dönüşlerin yaşanacağı ve satışların nasıl gideceği bilinmiyor. Net veriler ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak.Kaynak:Shiftdelete.net

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)