Assassin's Creed izle ve Assassin's Creed full izle için veya isterseniz Assassin's Creed Türkçe dublaj izle için sitemize buyrun.

Assassin's Creed 2016 Full izle

Ubisoft'un video oyunu serisi olan Assassin's Creed 'in başrol oyuncusu yani barmen Desmond'ı canlandıracak isim Michael Fassbender olarak karar verilmiştir. Desmond sıradan bir barmendir. Bir gün tanımadığı insanlar tarafından kaçırılır ve neden kaçırıldığını bilmemektedir. Onu kaçıranlar Abstergo Endüstri adında bir şirkettir. Animus adını verdikleri bir cihaz le Desmond'ın atalarından geçmiş hafızalarına ulaşmak istemektedirler. Böylece eskiden çok gelişmiş bir devlet tarafından yapılmış Eden'in Parçaları adındaki cihazın nerede sakladığını öğrenecekler ve bu cihaz ile dünyayı ele geçirmeye çalışacaklardır. Desmond başka bir suikastçı tarafından kurtarılır ve Abstergo parçaları ele geçirmeyi başaramadan onu durdurmaya çalışırlar.

Assassin's Creed izle imkanını sitemizden sizlere sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Assassin's Creed filmini ayrıca Türkçe dublaj izlemek isteyenler için Assassin's Creed Türkçe dublaj izle kısmından hdfilmgecesi.org adresinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Assassin's Creed izle esnasında bir sorun yaşarsanız ya da görüşlerinizi belirtmek isterseniz aşağıdaki yorum formunu doldurup düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki görüşleriniz hem bizler için hem de filmi izleyecek binlerce kişi için önemli bir yer tutmaktadır.

Son olarak sizlere en iyi Assassin's Creed full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok görmeyin :)

http://hdfilmgecesi.org/assassins-creed-2016-full-izle.html

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)