Avril Lavigne Öldü Dedikodusu Alevlendi. Avril Lavigne’nin büyük bir bunalıma girdiği, ardından yaşadığı Lyme hastalığı ile kendini öldürdüğü iddia ediliyor

Avril Lavigne

Avril Lavigne

İnternette yayılan ‘Avril Lavigne öldü’ dedikoduları yeniden alevlendi.

Avril Lavigne & Melissa Vandella

Avril Lavigne & Melissa Vandella

Fanlar, Avril Lavigne’in aslında 2003 yılında evinde öldüğünü ancak bu ölümün basından ve fanlardan gizlendiğini, Lavigne’in yerine Melissa Vandella adında şarkıcıya ikizi kadar benzeyen başka birinin getirildiğini iddia ediyor.

Avril Lavigne öldü mü?

Avril Lavigne öldü mü?

Yıllardır konuşulan bu teori son dönemde yeniden alevlendi. Zira yakın zamanda 32’inci yaşını kutlayan kişinin Avril Lavigne’e hiç benzemediği konuşulmaya başlandı. Fanlar forumlarda Lavigne’in imzasının değiştiğini, sesinin artık eskisi gibi olmadığını söylüyor. Hatta yüzü ve vücudundaki çillerin farklı yerlerde bulunduğu ve burnunun da tamamen farklı olduğu iddiaları ortalığı kasıp kavuruyor.

Avril Lavigne

Avril Lavigne

 Lavigne’in dedesinin ölümü ve hiçbir albümünde ilk albümündeki gibi bir başarı yakalayamaması nedeniyle büyük bir bunalıma girdiği, ardından yaşadığı Lyme hastalığı ile kendini iyice kapattığı ve en sonunda kendini öldürdüğü iddia ediliyor.

Benzer bir iddia Paul McCartney için de söylenmiş, Beatles üyesinin aslında öldüğü ve yerine bir başkasının geçerek kariyerini devam ettirdiği haberleri internette yayılmıştı.

Avril Lavigne Fotoğrafları

Avril Lavigne Fotoğrafları

Avril Lavinge Fotograflar için '' Sonraki '' butonuna basınızBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)