Yetişkin Siteleri özellikle erkekler için hazırlanmış gibi gözükebilir. Fakat bu sitelerin ziyaretçi dağılımlarına baktığımızda erkekler kadar bayanlarında bu tarz sitelere girdikleri görülmektedir.

Bayanlar Yetişkin Sitelerinde Neler Arıyor?

Amerika'da yapılan araştırma sonuçları şaşırttı. Amerika'da yetişkin web sitelerine giren kullanıcılarla yapılan anket ve araştırma sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre yetişkin içerikli sitelere erkekler kadar kadınlarında girdiği açıklandı. 

Araştırma sonuçlarında ise  en şaşırtıcı bölüm izlenen videoların içeriklerinde ortaya çıktı. Sonuçlarda ise kadınlar şaşırttı. 

Araaştırma sonuçlarına göre kadınların yetişkin sitelerinde en çok arattığı terim "lez bi yen" miş. Daha sonra ise "grup s e k s" ve "erkek e şcin sel" terimlerini aramışlar. Üstelik le zbiy en kelimesini erkeklere göre %132 daha fazla aradıkları görüldü. Bayanlar üçlü grup se ks aramalarını ise erkeklere göre %75 daha fazla yapıyormuş. Ayrıca bayanların erkek erkeğe olan esc insel videolarını izledikleri gözlendi. 

Erkeklerin ise yetişkin sitelerinde en çok "te en" kelimesini kullandıkları ortaya çıktı. Ergen anlamına gelen "te en" kelimesinden sonra ise olgun anlamındaki "m atu re" kelimesi görüldü. Erkeklerin po rno sitelerde yaptığı diğer aramalar incelendiğinde klasik p orno ya daha yakın oldukları ortaya çıktı. Bir diğer sonuç ise neredeyse tüm erkeklerin e şcin sel videolarından uzak durduğu. 

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kimse Kim Kardashian'dan VazgeçemiyorKim Kardashian Neden Bu Kadar Ünlü? Kim Kardashian'ı Bu Kadar Çekici Yapan Nedir?

İşin içine bir ünlü girdiğinde ise durum eşitleniyor. Araştırmaya göre erkek ve kadınların en çok aradığı ünlü ise Kim Kardashian oldu. Kim'den sonra ise en çok aranan 2.ünlü Miley Cyrus. 

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus Konserinde Hayranlarının Vücuduna Dokunmasına İzin VerdiMiley Cyrus Bu Yol Yol DeğilMiley Cyrus Türk Fotoğrafçıyla Çıplak Konuşmuş

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)