Yüzümüz zamanla birlikte sarkmalar gerçekleşir. Deri sıklığımız azarlır, yüz ovalimiz giderek bozulmaya başlar. Yüzdeki bu bozulmaları durdurup toparlamak için artık günümüzde ameliyatsız yeni yöntemler kullanılmaya başlamıştır.

İple Yüz Germe Ankara

Yüzümüz zamanla birlikte sarkmalar gerçekleşir. Deri sıklığımız azarlır, yüz ovalimiz giderek bozulmaya başlar. Yüzdeki bu bozulmaları durdurup toparlamak için artık günümüzde ameliyatsız yeni yöntemler kullanılmaya başlamıştır. İple yüz germe , işlemi ameliyatsız estetik çözümüdür, aynı zamanda Kontür LiftiSiluet Lifti, Rus ipi, Anti-ptos İp LiftiÖrümcek Ağı Estetiği olarak da bilinir. İple yüz germe, daha güvenli ve çabuk sonuçlar görebileceğiniz, özellikle sarkan yanak ve çene görüntüsü için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu işlemde estetiği kaybolmuş bölgeleri tekrardan eski duruşuna getirmek için PDO ameliyat iplikleri kullanılır. Cildin altına minimal düzeyde girilen bu uygulama sayesinde çok yoğun hazırlık ve uzun süren açık ameliyatlara göre daha uygun fiyata daha başarılı sonuçlar alınır ve bu sonuçlar yaklaşık 2 yıla kadar sürer. Hastanın, normal hayatına dönmesi oldukça kısa sürmektedir.

Ankara'da İple Yüz Germe uygulamasına talep oldukça fazladır, Dr. Armin Müştak Hoşdere Caddesi. Alper sokak no:5/2 ANKARA adresinde ki kliniğinde iple yüz germe hizmeti vermektedir.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)