İtalyan firması Vespa bünyesine iki yeni modeli eklemeye hazırlanıyor.

Vespa'dan Dikkat Çeken İki Yeni Model

Scooter dünyasına iki yeni model daha ekleniyor.  İtalya merkezli ünlü scooter şirketi Vespa bugüne dek geliştirerek meraklılarının beğenisine sunduğu modellere yenilerini dahil etmek için çalışmalarını tamamlıyor.

Scooter üretimi konusunda oldukça popüler bir şirket olan Vespa iki yeni modeliyle dikkatleri üzerine çekecek çünkü biri çevre dostu olmasıyla diğeri de toplumsal açıdan önemli bir noktaya parmak basmasıyla öne çıkacak.

İlk olarak Vespa Elettrica modelinin detaylarına bakalım. Elektrikle çalışan scooter modelinin şehirlerde kullanılması ile çevresel anlamda iyi bir sonuç ortaya çıkarması bekleniyor. Vespa Elettrica 2017 yılının sonlarında üretilmeye başlanacak.

İkinci model ise Vespa 946 RED. Scooter’ın kıpkırmızı olmasının önemli bir nedeni var. Afrikalıların uzun zamandır mücadele etmek zorunda kaldığı AIDS ve sıtma gibi hastalıklara dikkat çekmek isteyen firma bu yüzden modeli kırmızı renkte üretmeye karar verdi. Vespa 946 RED aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlayacak ve daha az ses ve gaz ile çalışacak.

Vespa’nın üretmeyi planladığı bu iki yeni scooter modeliyle önemli adımlar atacağı bir gerçek. Darısı diğer ünlü şirketlerin başına diyelim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)