Gençler Sıla İçin Eylem Yaptılar... Bir grup genç Sıla Gençoğlu için sosyal medya eylemi başlattılar

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar neticesinde bir çok kişinin tepkisini alan Sıla, birde konser  ve programlarının iptal edilmesiyle ikinci bir şoka uğramıştı.

Sosyal medya da ise kullanıcılar Sıla konusunda bazı görüş ayrılıklarına düşmüşlerdi. Bir kısım durumun abartıldığını düşünürken başka bir kısım ise Sıla için yapılan yaptırımları doğru  bulmuştu.

Yaşanan olaylar içerisinde Cumhuriyet Halk Partisin Fatih Gençlik  Kolları, Sıla için yapılan yaptırımları yanlış buldukları için bir sosyal medya eylemine başladılar.

Sılanın albümlerini müzik marketlerden  temin eden Gençler, Sanatçının her zaman yanında olduklarını bir basın açıklamasıyla duyurdular.

Yenikapı 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Mitingine tam katılım sağlayarak Demokrasi'den yana çizdikleri çizgiyle ülke geleceğine ışık tutan gençler, darbelere karşı olduklarını ve tüm vatandaşlarımızın , herkesin demokratik haklarını kullanmaları konusunda  daha sağ duyulu davranmalı gerektiği yönünde açıklama yaptı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)