Geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinde paylaşılmaya başlayan videoda Portekizce konuşan bir annenin kızının saçlarıno bir traş makinesiyle kazıdığını görüyoruz. Dailymail'in haberine göre bu kız bir kanser hastasıyla dalga geçtiği için annesi ona böyle bir ceza veriyor.

Videonun hangi ülkede çekildiği anlaşılmasa da, kadının ve kızının Portekizce konuştuğu açıkça duyuluyor.

Sosyal medya paylaşımlarında ise 'Bu kız okulunda kanser hastası olan başka bir kız ile dalga geçti ve annesi de onun kafasını kazımaya karar verdi,' açıklamasıyla paylaşılan video çeşitli tepkiler çekti. 

Ancak, videonun bir yıldan önce ortaya çıkmış başka bir versiyonunda ise genç kızın internet üzerinde çıplak fotoğraflar paylaştığı için bu cezayı aldığı söyleniyordu.

Kayıtta anne ve kızını bir banyoda görüyoruz. Sarışın anne kızıyla sakin bir biçimde konuşarak bir traş makinesiyle saçlarını kazıyor.

Video internet üzerinde farklı tepkilere sebep oldu.

Bir çok kişi her ne kadar yapılanın yanlış olduğuyla aynı fikirde olsa da annenin cezasını biraz ağır bulduklarını söyledi. 

Bir sosyal medya kullanıcısı şöyle yazdı, 'Biraz fazla ileri gitmiş.'

Bir diğer ise; 'Her zaman evde başlar. Ebeveynler çocuklarının küçük düşürüldüğü videoları internette paylaşmayı bırakmalı,' diyor.

Bir banyoda yerde oturan genç kız, annesi saçlarından büyük tutamlar traş edip yere savururken çığlık atıyor, gözlerini kapatıyor ve ağlıyor.

Peki Sizin Fikriniz Nedir ?

Peki Sizin Fikriniz Nedir ?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)