The Walking Dead 7. sezon 7. bölümü izlemek isteyenler... Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 7.Bölümü fragmanı yayınlandı.

Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 7.Bölümü fragmanı yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. The Walking Dead'in yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu. Fakat yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı.

Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 6. bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı

The Walking Dead her pazartesi 21:30 ve tekrarı 23:30 da FX'te yayınlanmaktadır

The Walking Dead 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

Peki 6. Bölümde Neler Olmuştu ( DİKKAT SPOİL İÇERİR )

Tara baygın bir şekilde bir sahilde kendini bulmuştu. Sadece kadınlardan oluşan bir grupla karşılaştı, sonra anladı ki Negan bu gruptaki tüm erkekleri öldürmüş. Yabancılara karşı müsamaha göstermeyen grup Tara'yı öldürmek istemişti fakat Tara ellerinden kaçarak kendi grubunun yanına gitmeyi başarmıştı.

Kapıda Tara'yı  Eugene karşılamıştı ve ona olan bitenden haberi olmadığı için her şeyi anlatmıştı.

Peki 6. Bölümde Neler Olmuştu... 6. Bölüm fragmanı izlemek için Tıklayınız

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)