The Walking Dead 7. sezon 8. bölümü izlemek isteyenler... Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 8.Bölümü fragmanı yayınlandı.

Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen  The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 8.Bölümü fragmanı yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. The Walking Dead'in yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu. Fakat yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı.

Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 7. bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı ve izleyen herkes 7. sezon 8. bölümü sabırsızlıkla beklemeye başladı

The Walking Dead her pazartesi 21:30 ve tekrarı 23:30 da FX'te yayınlanmaktadır

The Walking Dead 7. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

Peki 7. Bölümde Neler Olmuştu ( DİKKAT SPOİL İÇERİR )

The walking Dead'ın 7. sezon 6. bölümünde Carl bir çılgınlık yapıp Negan'ı öldürmek için yanına gitti fakat doğal olarak başaramadı. Negan Carl'a zarar vermedi ve ona kurtarıcıların üstünü gezdirdi eşleriyle tanıştırdı.

Bir ekibiyle beraber Carl'ı Rick'in yanına götürdü ama Rick, Negan için erzak toplamak üzere başka yerlere gitmişti. Bu arada her tarafı gezen Negan, Rick'in küçük kızıyla tanıştı Carl tedirgin fakat ne olacak bir sonraki bölüm göreceğiz.

The Walking Dead 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanına buradan ulaşabilirsiniz 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)