The Walking Dead 7. sezon 9. bölümü izlemek isteyenler... Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 9.Bölüm fragmanı yayınlandı.

The Walking Dead 7. sezon 9. bölüm

The Walking Dead 7. sezon 9. bölüm

Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 9.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. The Walking Dead'in yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu. Fakat yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı.

Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

The Walking Dead 7. sezon 9. bölümü 13 Şubat 2017 Pazartesi FX'te kaldığı yerden devam edecek

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 8. bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı

The Walking Dead 7. sezon 9. bölüm Fragmanı

The Walking Dead 7. sezon 8. bölümde neler olmuştu ( Dikkat Spoiler İçerir)

The Walking Dead 7. sezon 8. bölümde Negan'a karşı olan tüm grupların birleşeceği yönünde izlenimler edinmiştik. Ayrıca dizinin önemli karakterlerinden Darly Negan'ın elinden kaçmıştı ve Rick'in yanında gelmişti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)