Bunun Ne Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız

Bunun Ne Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız. Sıcak yaz yalarında plajlara serinlemek için gittiğinizde genelde en büyük sorununuz yemek oluyor. Ya soğuk sandviç yada abur

Bunun Ne Olduğunu Öğrenince Çok Şaşıracaksınız. Sıcak yaz yalarında plajlara serinlemek için gittiğinizde genelde en büyük sorununuz yemek oluyor. Ya soğuk sandviç yada abur cuburla öğünleri geçiştiriyorsunuz. Tuzlu deniz suyu tam aksine sizi çok acıktırıyor ve abur cubur yerine canınız sıcak yemek çekiyor. Tamda bu duurm için yep yeni bir tasarım geliştirildi. Bu alet bir barbekü fakat diğerlerinin aksine bu barbekü pişirmek için güneş ışınlarını kullanıyor.

İçinin aynalı tasarımı ve orta kısmında ki tüp camın yapısı barbeküye gelen güneş ışınlarını tüp camın içine odaklıyor. Tüp içindeki bölüm normalden çok daha fazla ısınarak içindeki etin pişmesini sağlıyor. Ortalama 33’c derece sıcaklıkta direk güneş ışınlarına maruz kalan bir nokta ısınara 50’c derece üstüne çıkıyor birde aynalar sayesinde bu sıcaklık tek bir noktaya toplandığında yaklaşık 80 – 85’c derece ye kadar ısı yükseliyor ve elinize sımsıcak pişmiş sosiler geliyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)