Çıplak Resimleri Sızan Ünlüler

Çıplak Resimleri Sızan Ünlüler
Özellikle son zamanlarda bazen reklam bazen farkında olmadan bazende bilgisayar korsanları sayesinde bir çok ünlü bayanı çıplak olarak görmek mümkün oldu. Fakat istemeden bilgisayar korsanları sayesinde çıplak fotoğrafalarının internete sızdığı en ünlü bayanlardan bir kaçını sizin için derledik.

7. Kate Upton

7. Kate Upton

Kate Upton özellik iCloud olayından sonra en çok sinirlenen ünlülerin başında geldi. Bunda da çok haklıydı çünü sadece kendi değil sevgilisiyle birlikte yaşadıkları çok özel anlarda gün yüzüne çıkmış oldu. Yalnız o kadar çok fotoğrafı çıktı ki senki sevgilisiyle telefonsuz birlikte olamıyormuş gibi bir hava esti.

6. Victoria Justice

6. Victoria Justice

Victoria Justice de iCloud mağdurlarından biri. Israrla fotoğraflarını inkar etsede malesef kimseyi inanadıramadı. 

5. Emily Ratajkowski

5. Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ilk başta iCloud vakasını değil başka korsanların telefonunu hacklediklerini söyledi. Fakat sonradan anlaşıldıki Emily de iCloud mağduru güzellerdenmiş. 

Emily Ratajkowski Fotoğrafları Burada

4. McKayla Maroney

4. McKayla Maroney

Bu güzelimiz McKayla Maroney kendi fotoğraflarını inkar eden korsan mağdurlarından. Üstelik fotoğraflarını yayınlayan sitelere dava açtı. 

3. Scarlett Johansson

3. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson en çok ses getiren ünlülerden biriydi. 

2. Mila Kunis

2. Mila Kunis

Mila Kulis için internete sızan çıplak fotoğraflarını itiraf eden tek ünlü güzelimiz diyebiliriz. 

1. Rihanna

1. Rihanna

Rihanna ise çıplak fotoğrafları için en çok üzülen ünlümüz oldu. Gururunun çok kırıldığını özellikle çıplak fotoğraflarını annesinin görmesi onu çok fazla derecede üzmüş.

Jennifer Lawrence (Bonus)

Jennifer Lawrence (Bonus)

Jennifer Lawrence'ın o kadar çok fotoğraf ve videosu çıktı ki bu kadar malzeme ile iyi bir web sitesi rahatlıkla yapılabilirdi ve öyle de oldu. Sadece Jennifer'ın iCloud fotoğrafları ile açılmış bir çok web sitesi yayına girdi. Her şeye rağmen sessiz sedasız işini yapmaya devam etti...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)