Diletta Leotta, son günlerde çıplak fotoğrafları ile internet gündemini meşgul eden ünlü Sky Tv spikeri Diletta Leotta kimdir? Diletta Leotta biyografisi özel hayatı ve muhabirliği...

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta Hack

Diletta Leotta Kimdir?

Diletta Leotta sadece kendi ülkesinde değil tüm dünyada çok sevilen İtalyan spor spikeridir. Hatta ülkesinde insanlar onu izlerken futbolu unutuyoruz şeklinde yorumlar yaparak güzelliğini ve çekiciliğini övmektedir. Zaten tüm dünyada ne kadar çok seveni olduğunu görmek için instagram hesabına bakmak yeterlidir. Takipçi sayısı herşeyin özetlemektedir. Ayrıca kendisi instagramda en aktif İtalyan ünlüler arasındadır. 

Bu kadar takipçisi ve hayranı bulunan Dilatta ise ülkemizde hacklenen telefonunda ki çıplak fotoğrafları ile gündeme geldi. Bir söylentiye göre fotoğrafları eski sevgilisi yaydı. Başka bir söylenti ise telefonunun hacklendiği. Ne olursa olsun yaşanan olay sonucunda Dilatta tüm dünyada magazin gündeminin ortasına düştü. Diletta çıplak fotoğraflarından sonra zor günler geçirsede hayranlarının ve sevdiklerininin desteği ile bu olayı unutmaya çalışıyor. 

Peki son günlerde sadece çıplak fotoğrafları ile aranan Sky Spor spikeri Diletta Leotta kimdir?

Diletta Leotta İtalyan spor gazeteciliğinin en sevilen yüzlerindendir. 16 Ağustos 1991 İtalya'nın Katanya bölgesinde doğumludur. Hukuk mezunu olan Diletta genç yaşta televizyonla tanışmıştır. İlk zamanlarda hava durumu sunarken Sky Sport kanalının dikkatini çeker ve Diletta Skt Sport kanalında spor spikeri olarak televizyon hayatına devam eder. 

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta Leotta

Diletta LeottaBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!