The Walking Dead 7. Sezon 13. Bölümü HD İzlemek

The Walking Dead 7. Sezon 13. Bölümü HD İzlemek
The Walking Dead 7. sezon 13. bölümü izlemek isteyenler... Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

The Walking Dead 7. Sezon 13. Bölümü HD İzlemek

The Walking Dead 7. Sezon 13. Bölümü HD İzlemek

Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 13.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. The Walking Dead'in yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu. Fakat yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı.

The Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

The Walking Dead 7. sezon 13. bölümü 13 Mart 2017 Pazartesi FX'te 21:00'da ve 23:30'da  kaldığı yerden devam edecek

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 12. bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı

The Walking Dead 7. sezon 13. bölüm

The Walking Dead 7. sezon 13. bölüm fragmanı

The Walking Dead 7. sezon 12. bölümde neler olmuştu ( Dikkat Spoiler İçerir)

The Walking Dead 12. bölümü diğerlerine nazaran daha durgun geçti.  Michonne ve Rick, yeni tanıştıkları grupla anlaşma yaptıkları için onlara silah bulmaya gittiler.

Bir zamanlar Amerikan askerlerinin üst olarak kullandığı bir lunaparkı keşfettiler. Burada ki askerlerin tamamı ölmüş ve ölülere dönüşmüşlerdi, iyi yanı ise askerlerin silahları hala üzerlerinde duruyordu.

Zombileri öldürüp silahları ve kuru gıdaların tamamını toplayıp oradan ayrıldılar.

Yeni tanıştıkları grubun lideri kadın silah sayısını beğenmeyince Rick'ten daha fazla bulmasını istedi aksi takdirde Negan'la olan savaşa katılmayacağını belirtti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)