The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm İZlemek İsteyenler

The Walking Dead 7. sezon 3. bölümü izlemek isteyenler... Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 3.Bölümü yayınlandı.

Tüm dünyada büyük bir heyecan ve beğeniyle izlenen The Walking Dead dizisinin 7.Sezonun 3.Bölümü yayınlandı.

Daha önceki sezonlarda her hafta Amerika'da Pazartesi günleri yayınlandıktan hemen sonra aynı gün Türkiye'de de yayınlanmaktaydı. The Walking Dead'in yeni bölümü birçok dizi sitesi tarafından alt yazılı olarak hayranlarına ulaştırılabiliyordu. Fakat yeni sezonda dizinin telif haklarına sahip Fox Channel tarafından dizi sitelerine ihtarname gönderilerek telif yasalarına uymaları konusunda uyarı yapıldı.

Türkiye'de dizinin alt yazılarını hazırlayan Nazo82 nikli çevirmden de bundan sonra çeviri yapmayacağını açıkladı. Şimdilik The Walking Dead 7.Sezon Türkiye'de yasal yayıncı olarak FX kanalından izlenebilecek.

Dün akşam Amerika'da yayınlanmaya başlanan The Walking Dead 7.Sezon 3. bölümünde yaşananlar hayranlarını bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

2. Bölümde Neler Olmuştu

2. Bölümde yepyeni bir bölgeyi tanıdık. Krallık denen bölgenin birde kralı var ve onlarda Negan'a erzak veriyorlar. Carol kendine yaşayacak bir ev bulmuş gibi görünüyor. Sanırsam Kral ve Rick ilerleyen bölümlerde güçlerini birleştirip Negan'a karşı savaşabilirler

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)