Hande Erçel Kimdir?

Hande Erçel Kimdir?
Hande Erçel, Güneşin Kızları dizisiyle üne kavuşan yeni dönem ünlülerimizdendir. Peki Hande Erçel Kimdir, Hande Erçel Kaç Yaşında, Hande Erçel Boyu, Hande Erçel Biyografi, Hande Erçel Nereli, Hande Erçel Vikipedi

1- Hande Erçel

1- Hande Erçel

Hande Erçel'in Biyografisi

Hande Erçel 24 Kasım 1993 yılında Balıkesir'de dünyaya gözlerini açmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk sanatları bölümünde eğitimine devam eden Hande modellik ve oyunculuk yapmaktadır. Şimdilerde 22 yaşında olan Hande Kanal D de yayınlanmış olan Güneşin Kızları adlı dizide Selin Yılmaz karakterine hayat vermiş ve asıl ününe bu dizi sayesinde kavuşmuştur. Ayrıca 2012 yılında Bakü'de düzenlenmiş olan Miss Civilization Of The World yarışmasında ikinci seçilmiştir.

Hande Erçel in  yer aldığı dizi ve sinema filmleri şunlardır:  Çalıkuşu, Güneşin Kızları, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane Üniversitede ve günümüzde baş rolünüde üstlendiği halen devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisi.

Hande Erçel Güneşin Kızları adlı dizisi ile Yıldızı parlayan özel ödülüne sahip olmuştur. 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu ödülü kazanmıştır. Yine 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en yakışan çift olarak güneşin kızların da Ali ile Selin olarak aday gösterilmiştir. 3. İTÜ Emös Başarı Ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu seçilen Hande Erçel bu ödülü Güneşin Kızları adlı dizideki rolüyle almıştır. 7. Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu olarak Güneşin Kızları dizisindeki rolüyle kazanmıştır.

2-Hande Erçel

2-Hande Erçel

3-Hande Erçel

3-Hande Erçel

4-Hande Erçel

4-Hande Erçel

5-Hande Erçel

5-Hande Erçel

6-Hande Erçel

6-Hande ErçelBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)